ZpětÚvod Realitní makléř David Gierc

Realitní makléř David Gierc

David Gierc
realitní makléř
mobil: 739 00 33 36
email: gierc@ostravskarealitni.cz

Ve svém profesním životě se věnuji obchodu a realitám od roku 2001. Mohu tak nabídnout dostatek zkušeností, které jsem za více než 10 let praxe nasbíral. Vzhledem k tomu, že každý klient je jiný, dbám na individuální přístup. Odměnou mi je spokojený zákazník, který mě dále doporučí (viz sekce Reference). 

Mojí hlavní pracovní náplní je prodej domů a pozemků v Ostravě a okolí, dále byty v části Ostrava-Jih. K prodávaným nemovitostem zajišťuji kompletní dokumentaci související s převodem, kvalitní fotodokumentaci a maximum možných informací, které se z inzerce a následně při prohlídce dozví koncový zájemce.

Financování nemovitosti

Spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími. Náš finanční poradce má bohaté zkušenosti a reference. Uzavřel hypotéky v částce převyšující 3  miliardy korun, díky tomu Vám může ZDARMA připravit nejlepší možnou variantu hypotéky na Vaše vysněné bydlení.

Pokud si vyberete nemovitost přes naši realitní kancelář nebo máte pouze zájem o financování nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit na čísle: 739 00 33 36.

Právní služby, advokátní úschova financí

Víme, že každý klient je jedinečný a má specifické požadavky a potřeby. Proto veškeré smlouvy, ať už se jedná o smlouvy budoucí, kupní či smlouvy o převodu členských práv, připravuje klientům na míru nezávislí advokát zapsaný v České advokátní komoře. Advokát zajistí právní bezchybnost smluv, stejně tak úschovu svěřených finančních prostředků při prodeji nebo koupi nemovitosti. Pro klienty RK ostravskárealitní.cz jsou tyto služby ZDARMA.

Máte dotaz nebo zájem o spolupráci? Odešlete formulář!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Aktuality

15.01.2019

Přiznání k dani z nemovitosti za rok 2018 musíte podat do konce ledna!

Připomínáme klientům, že nejpozději do 31.1.2019 musí podat přiznání k dani z nemovitých věcí. Týká se všech převodů, tedy prodeje, koupě, darování nebo dědictví v roce 2018.
10.10.2017

Máme splněno. Projekt Nové byty Svinov je VYPRODÁN!

Hlásíme vyprodáno. Právě jsme podepsali kupní smlouvu na poslední byt developerského projektu Nové byty Svinov.
14.07.2017

Poslední byt k prodeji v projektu Nové byty Svinov

Jdeme do finále! Minulý týden podepsána rezervační smlouva a nyní máme k prodeji poslední bytovou jednotku o dispozici 2+kk...

Archiv aktualit

Reference

Dobrý den, s pracovníkem panem Moravcem  vaší realitní kanceláře jsem se setkala, když jsem uvažovala o koupi bytu v lokalitě Moravské Ostravy. Bydlím tady již od roku 1967 a chtěla jsem tu zůstat...

Dobrý den, tímto bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za úzkou spolupráci při prodeji našeho bytu. Zároveň doporučuji vaše profesionální služby, které jsou v oblasti realitních kanceláři spíše vyjimkou...

Další reference

Důležité odkazy